Znajdziesz nas w LAB150
Bukowska 150
60-189 Poznań
Skontaktuj sie z nami
hello@re-kreatywna.pl
Tel: +48 883 003 446
10 stycznia, 2024

E1GOKART – halowe tory kartingowe

Tory E1GOKART to przede wszystkim mnóstwo przestrzeni, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, nowatorskie podejście oraz misja do propagowania motorsportu w Polsce i zagranicą. Zróżnicowane specyfikacje torów gwarantują ogrom emocji i rozwój kierowców.

 

Zadanie

Modyfikacja wszystkich elementów składowych marki, zaprojektowanie spójnej komunikacji oraz poprawienie widoczności na platformach społecznościowych.

  • Klient

    E1GOKART

Zobacz projekt

Właściciele zwrócili się do nas z prośbą o modyfikację wszystkich elementów składowych marki oraz zaprojektowanie spójnej komunikacji. Postawiliśmy na prostotę, przejrzyste komunikaty i bardziej nowoczesny design, pasujący nie tylko do wnętrz i estetyki torów, ale również oddający emocje towarzyszące kierowcom podczas jazdy.

Before After

Marka chciała również mocniej zaistnieć w mediach społecznościowych, stąd wyraziste kolory oraz paleta dodatkowych elementów identyfikacyjnych, która miała za zadanie poprawić jej widoczność na platformach społecznościowych i wspomóc zapamiętanie marki.

Proces rebrandingu okazał się początkiem fajnej współpracy, napędzanej pozytywnymi emocjami, adrenaliną i miłością do motorsportu.

Tory E1GOKART są zlokalizowane w Kielcach, Chorzowie, Poznaniu (Skórzewo) i Gdańsku. W najbliższych latach do sieci dołączą kolejne lokalizacje – drugi tor w Poznaniu (Rabowice 2024) oraz nowy tor w Bydgoszczy (2025).

WSPÓŁPRACA

Jesteś zainteresowany współpracą? Odezwij się do nas!

Jeśli szukasz pomysłu na realizację nowego projektu, napisz do nas. Zapraszamy do kontaktu: hello@re-kreatywna.pl

Back

Zapoznaj się z naszą polityką cookies Polityka prywatności